Series
Ratings
110
DraculaRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5