Movies
Ratings
304
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5