Titles you rated
Space SweepersRated ★ 3.0
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 1.0
ColoniaRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0