Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
The Solitary GourmetRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0