Series
Ratings
83
Still 17Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0