Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 0.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0