Movies
Ratings
542
Get OutRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5