Movies
Ratings
112
Before SunriseRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
CrushRated ★ 4.0
CatsRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- Floating deep down SummerRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0