Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 4.5
Get EvenRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 5.0
Rilakkuma's Theme Park AdventureRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0