Series
Ratings
66- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
Begin Again Season 3Rated ★ 3.0
Begin Again Season 2Rated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5