Titles you rated
Mapplethorpe: Look at the PicturesRated ★ 4.5- Enhypen VR Concert: ImmersionRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
MetropolisRated ★ 3.0
Love Is the Message, the Message Is DeathRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
Plan 75Rated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5