Titles you rated
My FamilyRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Can We Love?Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Vampire IdolRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 1.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5