Titles you rated
House of HummingbirdRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
The Devil's BackboneRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 1.5
Rush HourRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
RBGRated ★ 4.0
SinghamRated ★ 2.5- AliveRated ★ 3.0