Movies
Ratings
401
JumanjiRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5