Movies
Ratings
258
ChronicleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0