Movies
Ratings
331
Les MisérablesRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Carl’s DateRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.5