Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5