Titles you rated
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Irma VepRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5