Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
Problem Child in HouseRated ★ 2.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 2.5- Three FriendsRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5