Movies
Ratings
58
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0