Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0
BlindRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
WantedRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.0