Titles you rated
I, FrankensteinRated ★ 3.0
WarRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 5.0
A Trip to the MoonRated ★ 1.0
SwiriRated ★ 4.0
ElektraRated ★ 5.0
UnderdogRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
AntzRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0