Series
Ratings
16
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5