Series
Ratings
27
Hymn of DeathRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
PriPara Season 1Rated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0- JewelpetRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0- 와라! 편의점Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0