Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 1.0
Big DaddyRated ★ 2.5
SpanglishRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Love, GuaranteedRated ★ 2.5
Falling Inn LoveRated ★ 3.0
Resort to LoveRated ★ 1.5
WickedRated ★ 5.0