Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.0
The Green RayRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0