Movies
Ratings
249
Life of PiRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
42Rated ★ 5.0
SplashRated ★ 4.0
Road to PerditionRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 5.0
Training DayRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 4.0
John QRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
RayRated ★ 4.0
The Woodsman and the RainRated ★ 5.0