Series
Ratings
28
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
He Who Can't MarryRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
AssemblyRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Royal FamilyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0