Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0