Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BossRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Ready or NotRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 1.0
Handsome GuysRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.0
KlausRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0