Series
Ratings
98
IronheartRated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5- 추라이 추라이Rated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- 추라이 추라이Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0