Movies
Ratings
72
WhiplashRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5