Movies
Ratings
504
The RoadRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 1.5
CenturionRated ★ 3.0
Police Story 2013Rated ★ 3.0
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 3.0
Death SentenceRated ★ 3.5