Titles you rated
High School Mystery ClubRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Goodbye EarthRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5