Titles you rated
H.I.TRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5