Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0