Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0