Movies
Ratings
705
ExhumaRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5