Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0