Movies
Ratings
44
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0- A Drop of the GrapevineRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0
Bread of HappinessRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
The Trip to ItalyRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Non-fiction DiaryRated ★ 3.0