Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Yuri Is My Job!Rated ★ 3.5
When They Cry: ReiRated ★ 2.5
When They Cry: KaiRated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 1.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5