Titles you rated
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
KubiRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
Paths of GloryRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5