Movies
Ratings
82
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0