Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
We Are BrothersRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 5.0
SmileRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 1.5