Series
Ratings
61
NARUTORated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5