Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0