Titles you rated
We're the MillersRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0