Series
Ratings
65
Mr. SunshineRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
How to Become a TyrantRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0