Titles you rated
The IsleRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
The X FilesRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 4.0
GothikaRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
The Devil's OwnRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0- The LetterRated ★ 4.5
DragonHeartRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
KaliforniaRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.5
King ArthurRated ★ 4.0