Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0